Informace pro občany Karlova
Od 1. května 2020 začne probíhat výměna hlavního vodovodního řádu od čp. 295 Kment k čp. 322 Hovorka a směrem k čp. 311 Hemr, čp. 308 Janačová, čp. 303 Švec. Výměna bude probíhat ve stávající trase stávajícího řádu, a to formou protlaků. Pouze kde toto nebude možné, provede se klasický výkop. Veškeré pozemky dotčené stavbou budou uvedeny do původního stavu.
Zároveň se oprava dotkne domovních vodovodních přípojek:
a) vodovodní přípojky, které jsou v PVC se v rámci oprav přepojí
b) u starých vodovodních přípojek (původní železné z roku 1934) se provede výměna v celé délce, aby se zabránilo úniku vody. Nedojde-li k výměně přípojky osadí se vodoměr u hlavního řadu. Práce spojené s výměnou a osazení vodoměru uhradí vlastník přípojky.
Ukončení oprav je naplánováno do 30.10.2020.
Plánované předběžné informační setkání s obyvateli není možné uskutečnit z důvodu vyhlášení nouzového stavu, proto vás informujeme tímto letáčkem, který dostane každý do poštovní schránky.
Pokud budete mít jakékoliv dotazy a-nebo budete osobně chtít nahlédnout do projektové dokumentace k této akci volejte na číslo 499 447 156, 603 253 760 starostu.
© 2023 Obec Chotěvice, Kontaktovat webmastera, Mapa stránek, Prohlášení o přístupnosti, Přihlášení do administrace
ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO